Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

soobrakajkaNegotino fin

Сообраќајна несреќа се случи попладнево на автопатот Демир Капија-Неготино, кај место викано „Острово”. Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес ја потврди сообраќајката и соопшти дека се врши увид на местото.

Додека не заврши увидот Додевски не можеше да соопшти повеќе детали./У.Ј

Фото: МИА

Поврзани вести

E baner

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

Најново