Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ulica8 septemvri fin

Ноќеска, среда 25 март кон четврток 26 март, 2020 година во СВР Велес, за време на полицискиот час, поради непочитување на забраната за движење од слобода се лишени две лица, од кои едно во Велес и едно во Кавадарци, а против нив ќе биде поднесена соодветна пријава, соопштија од полицијата./У.Ј

 

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

lifer gif 300x250 Duma

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново