Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

VelessprotiPab fin

29.06.2020

„Во периодот 28/29.06.2020 за непочитување на Уредбата за носење на лична заштита казнети се вкупно 65 лица и тоа, 42 во Велес, девет во Кавадарци и 14 во Неготино,“ соопштија од СВР Велес.

 

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново