Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

Sportskasalaveles fin

1.10.2020

Нападот се случил пред спортска сала „Ѓемиџии“ вчера попладне околу 16:15 часот. Таму тројцата малолетници ги нападнале малолетните девојчиња.

Случајот во Полициската станица Велес го пријавил триесет и две годишниот Т.П. од Велес татко на едната и чичко на другата малолетничка.

Од Секотрот за внатрешни работи Велес соопштија дека работат на расчистување на нападот врз малолетните девојчиња./У.Ј

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново