Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Македонија од месец јуни влегува во семејството на Реал Мадрид фондацијата како организатор на кампот „Campus Experience“. Компанијата „Спорт Арена“ доби можност да биде лиценциран партнер на Real Madrid Fundation Campus Experience, a Кожувчанка ДОО се приклучи како поддршка на најдобриот фудбалски камп во светот.

Сега, Кожувчанка ве наградува и доделува ваучери со попуст од 30%.

Може да се пријавите со име и презиме и контакт телефон на ФБ Фан страната на Кожувчанка, првите 15 пријавени се добитници и дел од најдобриот тим! https://www.facebook.com/kozuvcankadoo/

Кампот ќе се одржи во Скопје, на терените на комплексот на ФФМ од 11ти до 15ти јуни. Повелете!

 

Поврзани вести

Web banner Hit Portal Sinalco IceTea 2018 300x250px 01

PITIJADAVELES1

Најново