Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

kurs1 2

25.02.2021

Според средната курсна листа на НБРСМ, еврото денеска изнесува 61.6950 денари, а американскиот долар чини 50.7945 денари. Британската фунта изнесува 71.7134 денари.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

web baner kozuvcanka 300x250 Duma

 
   
   
   
   

Најново