Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, пообилни во западните делови.

Ќе дува слаб до умерен јужен ветер. Температурата до 18 степени.

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

banerknigovodstvo

Најново