Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Денеска  во југозападните и североисточните делови ќе има слаби врнежи од дожд, на повисоките места од дожд и снег, а на планините од снег. Температурата до 10 степени.

Во петок под влијание на нов влажен бран ќе има врнежи од дожд, а од сабота се очекува позначително заладување со северен ветер и врнежи од снег.

Поврзани вести

E baner

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

Најново