Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од западен правец и тепература од 5 до 12, а дневната највисока температура на воздухот ќе се движи во интервалот од 21 до 29 степени.

Во Скопје ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од северозападен правец.Температурите од 10 до 27 степени.

 

Поврзани вести

Web banner Hit Portal Sinalco IceTea 2018 300x250px 01

PITIJADAVELES1

Најново