Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

maja fin

Родилката Маја Паневска од Свети Николе починала утрово во болницата во Штип откако вчера вечерта била породена во болницатa.

Паневска родила машко бебе, а утрово починала под засега неразјаснети околности.

Директорот на штипската болница, Ален Георгиев, го потврди случајот.

 

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

banerknigovodstvo

Најново