Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

besa fin

Пратениците и членови на крилото на БЕСА кое е под палката на Африм Гаши на нивните фејсбук профили објавија идентичен текст кој гласи:

„Би ги замолиле медиумите да објават дека барањата се на Билал Касами, а не на Беса. Беса има јасен став. Само Нато и ЕУ”.

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

banerknigovodstvo

Најново