Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

zekiri fin

Партиската припадност никого не амнестира, напиша пратеникот Мухамед Зекири, по вчерашниот Централен одбор на СДСМ.

– ЦО на СДСМ, во проширен состав, во присуство на министри, заменици министри, пратеничката група, градоначалници, претседатели на ОО, СДММ, едногласно ја донесе Декларацијата за бескомпромисна борба против криминалот! Партиската припадност никого не амнестира!, напиша Зекири на Фејсбук.

Поврзани вести

E baner

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

Најново