Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Velesnautro fn

Денеска ќе се задржи стабилно време, по одделни котлини со појава на магла и ниска облачност, особено во претпладневните и вечерните часови.

Максималната температура ќе достигне до 13 степени, прогнозира УХМР.

karta fin

И во следите денови ќе се задржи стабилно време, по одделни котлини со појава на магла и ниска облачност, особено во претпладневните и во вечерните часови.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново