Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

pozar fin

Вчера, на 15 јануари, во 12 часот било пријавено дека во село Браилово, прилепско, настанал пожар во куќа сопственост на Ј.Т.(38) од Браилово.

При тоа тој починал на местото на настанот.

Смрт констатирал лекар од Итната медицинска помош. Пожарот бил изгаснат, а извршен бил увид од Јавен обвинител и увидна екипа од Полициската станица Прилеп.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново