Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

zastitnimerki fin

Информациите за резултатите од тестирањето на патникот од Дубаи на Инфективната клиника што беа пласирани во медиумите не се официјални, соопшти попладнево Министерството за здравство.

-Официјалните резултати од патникот од Дубаи ќе бидат готови во 15:00 часот. Во 15:15 часот предвидена е изјава за медиумите на министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче во Министерството за здравство, се наведува во соопштението

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

lifer gif 300x250 Duma

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново