Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Goce fin

16.10.2020

По повод Денот на македонската револуционерна борба, петок, 23 Октомври, ќе биде неработен за сите граѓани на државата согласно Закон за празници, соопшти Министерството за труд и социјална политика.

Министерството на граѓаните на Република Северна Македонија им го честита празникот – Денот на Македонската револуционерна борба.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново