Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

policija srbijafin

Средовечен маж изврши самоубивство во четврток наутро пред градинка во Белград, јави Танјуг.

Мажот пукал во себе од ловечка пушка во автомобил, кој бил паркиран пред градинка.

Пукањето се случило утрово, а во Итната помош потврдија дека во прашање е маж на возраст од 45 до 50 години и дека лекарската екипа само констатирала смрт.

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

banerknigovodstvo

Најново