Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

naxos fin

Бели куќички, недопрена природа и тиркизна вода е она што ќе најдете доколку летово се упатите кон Наксос, најубавиот грчки остров за лето 2018.

Најголемиот остров од грчките Киклади, Наксос, е дом на многу таверни во кои може да вкусите морска храна, но и историски знаменитости кои вреди да се посетат.

Плажите се малку подиви од вообичаено, но во тоа е убавината на овој остров.

Богат со паркови, рушевини од минатото, цркви и катедрали, како и авантуристички плажи, вреди да истражите зошто токму Наксос е одбран за најубавиот грчки остров за ова лето.

Web banner Hit Portal Sinalco IceTea 2018 300x250px 01

Најново

 
   
   
   
   

Швајцарската мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала РОНТИС, заради зголемување на својот постоечки капацитет во фабриката во Велес, има потреба да вработи:

20 (дваесет) Оператори во производство

Кандидатите треба да ги поседуваат следните квалификации:

  • ССС
  • Со или без работно искуство

Локација : Република Македонија - Велес
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со фотографија на infomk@rontis.com или на адреса: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ с. Долно Оризари бб, Велес 1400 (со назнака за Оператор ), најдоцна до 25/09/2018 година.