Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

На доделувањето на награди MTV 2017 Тејлор Свифт направи премиера на нејзиното ново видео, што покажува дека ѕвездата е свесна за нејзината репутација во текот на годините.

Видеото на “Look what you made me do” е направено со Џозеф Кан, кој исто така работеше на многу други видеа на пејачката.

Пред да биде подготвено, многумина се сомневаа дека тоа ќе изгледа како Бијонсе, но овие претпоставки се покажаа како неоправдани.

Сепак, пејачката не беше на церемонијата, но доби награда за добра соработка со Зејн Малик за “I don’t wanna live forever”.

 

Поврзани вести

Web banner Hit Portal Sinalco IceTea 2018 300x250px 01

Најново

 
   
   
   
   

Швајцарската мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала РОНТИС, заради зголемување на својот постоечки капацитет во фабриката во Велес, има потреба да вработи:

20 (дваесет) Оператори во производство

Кандидатите треба да ги поседуваат следните квалификации:

  • ССС
  • Со или без работно искуство

Локација : Република Македонија - Велес
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со фотографија на infomk@rontis.com или на адреса: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ с. Долно Оризари бб, Велес 1400 (со назнака за Оператор ), најдоцна до 25/09/2018 година.