Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

antonia fin

„Могли сме у двоје“ е насловот на темата која денеска ја промовираше младата пејачка, Антониа Гиговска. Оваа песна доби и свој видео запис, кој е снимен под режисерската палка на Даниел Јовески.

Текстот на песната авторски го потпишува Владимир Даниловиќ, а музиката е на Дарко Димитров.

Поврзани вести

E baner

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

Најново