Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Природата секогаш не изненадува на необичен начин. Ви ја претставуваме Ким Тучи и нејзините петзнаци кои станаа вистинска сензација. Австралијката која има 26 години и нејзиниот сопруг се горди родители на три деца.

Момче на 9 години од првиот брак на Ким и две девојчиња од вториот нејзин брак. Пред неколку месеци двојката разбира дека семејството ќе се зголеми за уште 2 дечиња. Веста за близнаците на пат е прифатена со голема радост. Но, не по долго при преглед лекарот утврдил дека слуша 5 срцеви тонови. Бебињата се зачнати по природен пат.

Извор: Локално.мк

 

 

 

SEMM baner MK

lifer gif 300x250 Duma

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново