Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Нашите баби знаеја дека ништо не ја подобрува сексуалната моќ на мажите во креветот освен овој пијалок, кој е поевтин и од вијаграта и сите други можни лекови.

Според него, гарантиран е 100 процентниот успех. Освен што е познат како “македонска вијагра”, тој апсолутно е безопасен

Еве го рецепт:

Треба да земете 30 грама суво црвено грозје и добро да го измиете. Тоа треба да се вари со 200 ml млеко. Кога пијалокот ќе се олади, се пие три пати на ден, а со текот на времето износот на грозјето може да се зголеми на 50 грама.

Според македонските баби, овој рецепт гарантира силна и трајна сила само една недела откако ќе се почне од пиењето.

Поврзани вести

Web banner Hit Portal Sinalco IceTea 2018 300x250px 01

Најново