Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Денот ќе биде мирен. Повеќе време за одмор треба да си обезбедат Водолиите.

Можеби ќе треба да го намалите темпото за кратко. Ви треба малку време за одмор. За разгледување, за смирување, за полнење. Обезбедете си го.

Извор: Локално.мк

 

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

banerknigovodstvo

Најново