Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

dnevenhoroskop fin

ОВЕН
Работа: Се потпирате на интуицијата во текот на носење на нови одлуки и преговори.
Љубов: Брачниот партнер пробува да ве заинтересира, но не успева. Вас ве интересираат само полињата околу кариерата.
Здравје: Стабилно здравје.

БИК
Работа: Истите проблеми и понатаму се присутни: нервозни сте поради лошата финансиска ситуација, и со надредната личност не успевате да најдете заеднички јазик.
Љубов: Благодарение на љубовта вашиот живот има смисла.
Здравје: Проблеми со притисокот.

БЛИЗНАЦИ
Работа: Загрижени сте поради финансии. Се распрашувате што ви треба за добивање на кредит, но во исто време се плашите да го земете.
Љубов: Разговарате со брачниот партнер за позајмица. Нејзиниот став е прагматичен.
Здравје: Главоболка.

РАК
Работа: Одличен ден за состаноци и преговори. Надредената личност будни ги следи вашите потези. Изненадена е од успехот, затоа што не го очекувала.
Љубов: Имате впечаток дека брачниот партнер е ладен кон вас.
Здравје: Не сте расположени.

ЛАВ
Работа: Уморни сте од премногу обврски на работа. Ви здодеало често да се борите со тешкотиите.
Љубов: Ви претстои ново познанство. Целосно сте несвесни дека сте оставиле силен впечаток на друга личност.
Здравје: Немате апетит.

ДЕВИЦА
Работа: Не успевате да се опуштите и да се фокусирате на обврските. Под стрес сте поради лошите финансии, и тоа негативно влијае на вашиот работен елан.
Љубов: Немате волја да се видите со партнерот и закажувате состанок.
Здравје: Ве очекуваат проблеми со циркулацијата.

ВАГА
Работа: Ситуцијата е стабилна, се се одвива на вообичаен начин.
Љубов: Нервозни сте во комуникацијата со партнерот. Тој и понатаму е оптимист и се надева дека вашето лошо расположение ќе помине.
Здравје: Стабилно.

ШКОРПИЈА
Работа: Имате субјективен впечаток дека сте неуспешни. Нивото на самодоверба е многу ниско.
Љубов: Врската е единствена област со која сте задоволни и која ви дава сила да одите понатаму.
Здравје: Нерасположени сте и депресивни.

СТРЕЛЕЦ
Љубов: На работа ве очекуваат стандардна лоша комуникација со колегите. Сите сте бе пари и тоа лошо влијае на меѓусебните односи.
Љубов: Целосно сте незаинтересирани за љубовното поле и сакате да бидете сами.
Здравје: Лоша циркулација.

ЈАРЕЦ
Работа: Добивате информација од колегите која ви помага да го унапредите работниот проект. Уверени сте дека ве чека успех.
Љубов: Целосно сте незаинтересирани за емотивната сфера. Брачниот партнер е навреден од вашето однесување.
Здравје: Одлично здравје.

ВОДОЛИЈА
Работа: Фрустрирани сте поради ситуацијата на работа. Имате впечаток дека што и да направите, нема ефект и работата стагнира.
Љубов: Одржувате комуникација со симпатијата. Другата страна не е свесна за вашите намери.
Здравје: Ве очекува губење на апетит.

РИБИ
Работа: Вашите планови се оптимистички и сакате работниот успех да ви овозможи појавување во медиумите.
Љубов: Не сте задоволни од врската и конечно признавате дека нема перспектива.
Здравје: Одлично здравје.

 Нова 2020

 ДЕЛТА ПРОМ 1

 2021 со честитки за Божиќ и стара Нова година

 и благосостојба во домот и успех во работата

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

NOVOGODISENBANERSINALCO

 Fokus

viber image 2020 12 24 14 00 26

viber image 2021 01 02 09 31 36

from samantha howells 1

from samantha

 Романтик

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 1

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 2

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 4

opshtina chashka

 посакува Среќна 2021 година

 Нова 2021 честит Божиќ и Стара Нова година 4

 
   
   
   
   

Најново