Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Зимата како годишно време секогаш ни дава можност да експериментираме и комбинираме модни додатоци кои на пример во некој екстрмно топол период од годината не можеме.

Тука се неодминливите,капи, шапки, ремени, шалови и ракавици со или без прсти, дел од модните детали кои во сечиј моден избор додаваат шарм и топлина. Светски познатите дизајнери за секоја зимска сезона понудуваат широк спектар на модни додатоци.

Различни стилови, кроеви, материјали, модели, дизајни, принтови и дезени,ваше е само да имате желба за комбинирање.

Поврзани вести

Web banner Duma Kozuvcanka Fakti 300x250px 01

banerknigovodstvo

Најново