Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Костимите за капење со години се намалуваат и покриваат се помалку, но овој што се препорачува за 2018 година, ги надминува сите граници.

Манекенката Си Џеј Бланко направи жежок сет фотографии потполно гола, а интимните места ги покри со фолија која во овој случај служи како костим за капење.

Уште една убавица позираше со неа, на која фолијата беше залепена така што формираше едноделен костим, но подеднакво беше привлечна.

Ако заживее овој тренд сосема сигурно ќе биде резервиран за дамите кои не се срамат и кои умеат да се носат со ризикот што ќе се случи во вода?

Поврзани вести

Web banner Hit Portal Sinalco IceTea 2018 300x250px 01

Најново

 
   
   
   
   

Швајцарската мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала РОНТИС, заради зголемување на својот постоечки капацитет во фабриката во Велес, има потреба да вработи:

20 (дваесет) Оператори во производство

Кандидатите треба да ги поседуваат следните квалификации:

  • ССС
  • Со или без работно искуство

Локација : Република Македонија - Велес
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со фотографија на infomk@rontis.com или на адреса: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ с. Долно Оризари бб, Велес 1400 (со назнака за Оператор ), најдоцна до 25/09/2018 година.