Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Ова лето модните дизајнери ќе ја обојат модната линија во виолетова, сина и жолта пастелна боја. „Вог“ веќе објави дел од женската колекција, а боите изгледаат бајковито.

Топлите денови секогаш будат инспирација, но најважно од се да се изберат квалитетни материјали во кои ќе се чувствувате удобно.

Памукот и ленот и оваа сезона ќе бидат дел од секојдневниот избор.

Поврзани вести

Web banner Hit Portal Sinalco IceTea 2018 300x250px 01

PITIJADAVELES1

Најново