Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

lepenki fin

Овие лепенки ви овозможуваат да одите, да трчате, да скокате и сето тоа да го правите тотално – боси. Nakefit се лепенки кои ви овозможуваат слободно да се движите по каква било површина без да ги оштетите или повредите стапалата.

Лепенките Nakefit се водоотпорни, хипоалергенски и воопшто не се лизгаат. Исто така, ви ги штитат стапалата од изгореници од песокот. За да ги поставите на нозете едноставно одлепете ја хартијата која е залепена на нив и поставете ги на стапалата. Кога ќе сакате да ги „собуете“ треба само да повлечете и тие веднаш ќе се одлепат.

Лепенките ги има во сина, црна и розева боја, а доаѓааво различни величини за деца (27-35 бр.), жени (35-41 бр.) и мажи (39-47 бр.). Од Nakefit само што го најавија лансирањето на производот и стартот на дистрибуцијата.

Поврзани вести

Web banner Duma Izvorska Izvor na 300x250px 01

Screenshot 2

52407849 472689196598964 4414210414364065792 n

Најново

 
   
   
   
   

Швајцарската мултинационална компанија активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала РОНТИС, заради зголемување на својот постоечки капацитет во фабриката во Велес, има
потреба да вработи:

10 (десет) Оператори во производство

Кандидатите треба да ги поседуваат следните квалификации:

  • ССС
  • Со или без работно искуство

ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес не врши дискриминација по ниту еден основ (полова, верска или национална дискриминација) и ги охрабрува сите заинтересирани кандидати  да аплицираат.

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со фотографија на infomk@rontis.com  или на адреса:                                  ДПТ РОНТИС ДООЕЛ   с. Долно Оризари бб, Велес 1400 (со назнака за Оператор ), најдоцна до 15/04/2019 година.