Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

stil fin

Оваа летно ќе го одбележат пастелните бои, но и џинсот. Модните комбинации ќе бидат во свежи и весели бои. Блогот, Персоналшоп, објави комбинации кои ќе направат да изгледате шик и урбано. Бидете самоуверени и едноставни во комбинирањето, но понекогаш и храбра комбинација може да направи да изгледате неверојатно.

stil1 fin

Останува да одлучите дали сакате да бидете запаметени по храбрите комбинации, или по традициналните проверени модни парчиња.

Поврзани вести

Web banner Hit Portal Sinalco IceTea 2018 300x250px 01

 

Најново