Еве кои хороскопски знаци се најголеми „грешници“ во Зодијакот:

Оваа недела ѕвездената карта покажува дека претставниците на различните хороскопски знаци ќе треба да бидат внимателни со комуникацијата. Можно е и да има некои збунувачки моменти со партнерот. За среќа тоа брзо ќе помине. Што ве очекува видете повеќе во љубовниот хороскоп.

Планетата на љубовта Венера во петок ќе влезе во знакот на Ракот и ќе се задржи таму до 12 јули. Тоа значи дека претставниците на зодијачкиот знак, како и останатите во Зодијакот, ќе се радуваат на повеќе хармонија, романтика, емоционална безбедност, а некои и на нова љубов. Повеќе видете во љубовниот хороскоп.

Кои работи им носат среќе на хороскопските знаци? Кое цвеќе, која боја, кој ден, број…

Сигурно би сакале да откриете што сака вашиот партнер или пријател, каква цел има поставено пред себе и колку вие се согласувате со тоа.

Поврзани вести

Web banner Duma Sinalco Nagradna Igra 300x250px

 

Најново