Карфиол, здрав зеленчук – препорачан за болести на кардиоваскуларен систем, шеќер во крв и канцер

Објавено на 14 септември, 2021 во 16:17

Оваа содржина е од затворен тип. Претплатете се за да можете да ја прочитате.

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.