Помош во домот за грижа и нега на возрасни граѓани

Објавено на 28 септември, 2021 во 10:14

Вработени сте или иселени од градот. Во вашето семејство живеат и членови коишто се возрасни и имаат потреба од грижа и нега на трето лице.

Контактирајте ги жените коишто можат професионално да ве заменат додека не сте дома.

-Надежда Јорданова – 076/345-170

-Силвана Радевска – 077/624-050

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.