Дневна шема: Велес 12.10.2022 (фото)

Објавено на 12 октомври, 2022 во 14:36

Денешниот ритам на градот Дума.мк го прикажува преку 13 фотографии.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.