Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vatasaulica fin

2.07.2020

Во Полициската станица Кавадарци, вчера, било пријавено дека на ул.„Страшо Пинџур“ во Ваташа , М.Ј.(73) физички бил нападнат од Д.Т.(80) од Кавадарци.

Инцидентот се случил околу 9.30 часот вчера утро.

-По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, соопшти портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски./А.Д

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново