Во тек е обдукција, се чека ДНК анализа. Ненад Периш: „Што и да е, ќе се соочам со вистината“

Објавено на 19 мај, 2022 во 11:36

Ненад Периш го напуштил Сплит откако српското МВР го известило дека на Дунав кај Ада Хуја во Белград е пронајдено тело на млад човек чија облека одговара на описот на неговиот исчезнат син Матеј.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.