Исчезна младата Наташа Николова од Кочани

Објавено на 11 јуни, 2021 во 12:14
Исчезнато девојче – Наташа Николова

Се бара млада девојка од кочанско која е исчезната.

„Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро. Ќе ве молам ако некој ја видел или знае нешто да се јави во полиција. Се надеваме дека е жива и здрава. Споделете“, напишала на фејсбук Нате Стоилова.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.