Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

pozitivnamisla fin

Секогаш ни треба време за вистинскиот избор

„За да донесете правилни одлуки во вашиот живот, треба да стапите во контакт со вашата душа. А за да го сторите тоа, мора да ја искусите осаменоста од која се плашат повеќето луѓе, затоа што во тишина ја слушате вистината и ги разбирате одлуките “.

 

 

 

 

SEMM baner MK

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново