Кога прозорците и вратите се само за гледање

Објавено на 16 март, 2016 во 09:12

Андре Висенте Гонсалвес е португалски компјутерски специјалист и фотограф кој патува по светот.

Тој  прави слики на убави прозорци и врати, а потоа ги колажира.

Извор: Локално.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.