Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

horoskop fin

Дневниот астролошки хороскоп ви предвидува:

ОВЕН
Работа: Не сте задоволни од ситуацијата на работа. Се детално сте испланирале и промена на планот не ви оди во корист.
Љубов: Емотивно сте незадоволни. Чувствувате дека дошло до емотивно оддалечување и заладување на односите.
Здравје: Проблеми со циркулацијата.

БИК
Работа: Пристапот кон работата ви е максимално детален и аналитичен. Очекувате соодветна надомест за својот труд.
Љубов: Емотивно сте неисполнети. Имате впечаток дека има премногу недоразбирања во односот.
Здравје: Проблеми со хормоните.

БЛИЗНАЦИ
Работа: Не сте задоволни со тоа што работата бавно се одвива и што нема пари.
Љубов: Ве чека емотивно изненадување. Личност од минатото се враќа во вашиот живот и вие ја прифаќате.
Здравје: Главоболка е можна.

РАК
Работа: Задоволни сте од соработката со колегите. Ви се допаѓа тоа што се препорачуваат идеи кои вам не ви паднале на памет.
Љубов: Емотивно сте задоволни. Вниманието и љубовта на саканата личност многу ви значат.
Здравје: Задоволувачко здравје.

ЛАВ
Работа: На почеток сте на нов проект. Ви годи можност на нов предизвик. Имате впечаток дека тоа е шанса да се докажете.
Љубов: Запознавате нова личнсот која остава одличен впечаток.
Здравје: Задоволувачко здравје.

ДЕВИЦА
Работа: Премногу брзата да одработите што повеќе работи и во што пократок временски период. Таквиот однос ќе доведе до грешни одлуки.
Љубов: Презадоволни сте на односот со партнерот. Тој во целост ве разбира.
Здравје: Одлично здравје.

ВАГА
Работа: Присутни се проблеми со финансиите. Приливот на пари е успорен и отежнат.
Љубов: Со партнерот не наоѓате заеднички јазик. И покрај јасните аргументи, партнерот се држи строго до своите ставови.
Здравје: Проблеми со штитната жлезда.

ШКОРПИЈА
Работа: Неповолна работна ситуација внесува немир и несложување во односот со соработниците. Никој не е подготвен да прифати одговорност за неуспехот.
Љубов: Максимално уживате во тајна врска.
Здравје: Пад на имунитетот.

СТРЕЛЕЦ
Работа: Добивате интересна работна понуда. Ви годи сознанието дека конкуренцијата го цени вашиот труд.
Љубов: Имате потреба да бидете сами. Саканата личност не е воодуешеван, но мора да ја прифати вашата одлука.
Здравје: Многу сте уморни.

ЈАРЕЦ
Работа: Сметате дека дошло време да го промените системот на работа. Межутоа не сте и натаму подготвени тоа да го примените во пракса.
Љубов: Не сте задоволни од бракот. Саканата личност е во фаза кога се и пречи, а вам ви пречи неговата негативна енергија.
Здравје: Солидно здравје.

ВОДОЛИЈА
Работа: Имате желба да одработите што повеќе обврски. Во тоа брзање правите пропусти.
Љубов: Не сте задоволни од ова поле. Партнерот го кажува истото. Ви недостасува стимулативен разговор.
Здравје: Чувствувате умор.

РИБИ
Работа: Фокусирани сте на решавање на работните проблеми и тоа добро ви оди.
Љубов: Не сте задоволни од емотивното поле. Партнерот не ве разбира на вистинскиот начин и прави проблем таму каде што го нема.
Здравје: Пад на расположението

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново