Жени за одржување на хигиена на домот и деловен простор

Објавено на 27 септември, 2021 во 12:43

Во недостаток на време за одржување на хигиената во домот или потребата за вашиот деловен простор, контактирајте ги жените што можат професионално да ја изведат оваа ваша потреба. Тие нудат квалитетно извршени обврски, проверете ја нивната работа и контактирајте ги.

Драгица Неделкова – 076/241-081

Снежана Мицелинова – 071/213-948

Менче Кузманова – 075/274-850

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.