Црн фустан како летна хит комбинација со чанта со модерен облик

Објавено на 23 јуни, 2022 во 14:54

Американката Спенсер носи класика која има посебно место во нашите гардеробери. Едноставната креација е дел од модната историја на елеганцијата која е добро да ја имате секогаш. Мал црн фустан може да стилизираме на различни начини, да го носиме на патики, но и на тенки потпетици.

Ако немате ништо друго, оваа комбинација ќе одговара за секоја прослава и излегување.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.