Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

kostimizakapenje fin

8.06. 2020

Дали поради состојбата со корона вирус или поради чудните временски услови, некој нема да биде во можност ова лето да го помине на плажа покрај море. Но дизајнерите на костими за капење сепак смислиле и обрнале внимание на модата.

По се изгледа едноделните костими за капење ќе бидат помодерни од бикините.

Голем е изборот на модели во кои може да изгледате одлично покрај базен, на речна или езерска плажа.

Има најразлични модели со прерамки преку едното рамо, со патент скоро до грло, некои имаат длабоко деколте, некои пак копчиња, а не изостанале ниту костимите кои не се многу практични за капење и повеќе изгледате здрвени во нив.

Кога станува збор за боите и дезените, присутно е се што веќе наголемо се промовира на улиците низ светските метрополи од сини до жолти, од цветни до сјајна метална.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново