Физички нападната жена во близина на наплатна станица Сопот

Објавено на 16 декември, 2022 во 14:17

Од Сектор за внатрешни работи Велес соопштија дека четириесет и пет годишната Б.Т од велешко село, во полициска станица Велес, вчера, во 14:40 часот пријавила дека во близина на наплатна станица Сопот, по кратка расправија, била физички нападната од Л.Н.

Се работи на расчистување на случајот.

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.