Снежни убавини на Копанки, започна ски сезоната

Објавено на 7 февруари, 2023 во 13:50

Од денеска започна ски сезоната на прекрасната Копанки. Снежните убавини може да се забележат на фотографиите направени денеска и објавени. На Копанки има доволно снег за скијање, пишува веб порталот Апла.мк.

Повеќе фотографии погледнете можете да погледнете на Апла.мк .

Дума.мк

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.