Фотогалерија: Кожуф под снег!

Објавено на 2 декември, 2012 во 19:16

Десетина сантиметри е снежната покривка на Кожув. Иако доаѓа нова сезона, сепак скијачкиот центар “Кожуф“ е затворен. Се чини дека на повидок е уште една пропадната скијачка сезона, иако се најавува многу снег и за оваа година. Најверојатно, неодговорниот однос на менаџерите на ски центарот Кожуф го турка центарот кон пропаѓање?!

 

Уживајте во прекрасната снежна идила

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.