Облаци, ветер и сонце!

Објавено на 22 декември, 2012 во 10:20

Утринската температура  во земјава ќе се спушти помеѓу седум и нула, а дневната ќе достигне од еден до седум степени.

 

Во Скопје ќе биде облачно. Утринската температура ќе се спушти до минус два, а дневната ќе достигне три степени.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.