Ким Кардашиан дебатира на филм!

Објавено на 23 декември, 2012 во 17:27

Ким Кардашиан доби улога во филмот „Confessions of Marriage Counselor“ Тајлер Пери, а филмот во кината пристигнува на 29 март 2013 година.

„Confessions of Marriage Counselor“ зборува за брачната советничка Џудит која е во врска со еден клиент на кој му го комплицира животот.

Триесетгодишната Ким Кардашиан во филмот ја игра Ава, работник во брачната канцеларија.

Кога беше одржан кастингот и кога Ким се појави како една од можните опции, многу го критикуваа нејзиното учество. Тајлер Пери ја бранеше старлетата, објаснувајќи дека со нејзиното влијание на младите многу лесно ќе биде пренесена пораката на филмот.

Еве го трелерот:

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=SDfTwu2CgDY{/youtube}

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.