Нуркачите упатија новогодишна честитка од дното на Охридското Езеро (Видео)

Објавено на 27 декември, 2021 во 14:11

Нуркачите од Клубот за подводни активности „Охрид” ги упатија своите новогодишни честитки до децата со ретки болести, на уникатен начин со тоа што  накитија и им посветија подводна новогодишна елка.

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.