Погледнете ја најубавата реклама за Земјата!

Објавено на 8 декември, 2012 во 14:05

EdisProductions ја направија оваа прекрасна компилација од убавините на Земјата.

Погледнете го видеото и патувајте во мислите на местата што во него се прикажани. И кој знае, можеби еден ден патот ќе ве одведе до нив. Па зошто не.

 

Видео: {youtube}http://www.youtube.com/watch?v=mL8puJMUDpk{/youtube}

 

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.