Новогодишни декорации!

Објавено на 17 декември, 2012 во 13:32

Новогодишните и Божиќните декорации може да бидат интересни за целото семејство …

Дума.мк ви носи неколку примери како храната може да биде оригинално изненадување кое ќе измами насмевка како на најмалите, така и на останатите од семејството!

 

1. Изненадете ги најблиските со утринското кафе

 

2. На Новогодишната трпеза

 

3. Елка од краставица

 

4. Елка од кашкавал

 

5. Елка од овошје

Сподели:

Напиши коментар

Станете член на ДУМА.мк и споделете го вашето мислење преку коментар. Кликнете тука за да се најавите.